Wyposażenie drzwi

zawiasy_ukryte
Wysokiej jakości zawias ukryty KUBICA 6700 z możliwością regulacji w 3 płaszczyznach, w komplecie 3 szt. W skrzydle o wysokości powyżej 2100 mm konieczne zastosowanie 4 sztuk.zawiasy_ukryte
Bulaj teleskopowy, dzięki zastosowaniu wewnętrznych pierścieni teleskopowych umożliwia zabudowa w drzwiach o grubości od 35 do 45 mm.


zawiasy_ukryte
Podcięcie wentylacyjne. Rozwiązanie często wybierane przy systemach rekuperacji ciepła w budynkach mieszkalnych. Możliwe również podcięcie skrzydła na całej szerokości.


zawiasy_ukryte
Tuleje wentylacyjne, Stosowane zwykle w drzwiach łazienkowych i toaletowych, wybierane również przy systemach rekuperacji ciepła w budynkach mieszkalnych.


zawiasy_ukryte
Próg opadający – uszczelka samo opadający po zamknięciu drzwi, zapewnia dodatkowe uszczelnienie, stosowana zwykle w drzwiach do garażu w celu zapobiegania dostawaniu się niemiłych zapachów do domu.


zawiasy_ukryte
Pasek ozdobny o szerokości 8 mm wykonany z aluminium, montowany w pionie na całej wysokości skrzydła. Powierzchnia paska do wyboru matowa lub wykończona w połysku.


zawiasy_ukryte
Pasek ozdobny o szerokości 8 mm wykonany z aluminium, montowany w poziome na całej szerokości skrzydła. Powierzchnia paska do wyboru matowa lub wykończona w połysku.


zawiasy_ukryte
Supraport – poszerzenie górnej opaski – zabudowa nadproża.

zawiasy_ukryte
Zamek magnetyczny – po zamknięciu drzwi, skrzydło blokuje się automatycznie, bez potrzeby naciskania na klamkę. W tego typu zamku nie stosuję się blachy zaczepowej na futrynie.


zawiasy_ukryte
Zamek magnetyczny na przycisk B-NO-HA – stosowany zwykle przy zabudowach wnętrz w celu całkowitego ukrycia drzwi.