Dodatki do drzwi

Wyposażenie drzwi – opcje standardowe i dodatkowe

zawiasy ukryte, drzwi bezprzylgowe
Wysokiej jakości zawias ukryty KUBICA 6700 z możliwością regulacji w 3 płaszczyznach, w komplecie 3 szt. W skrzydle o wysokości powyżej 2100 mm konieczne zastosowanie 4 sztuk.
bulaj, przeszklenie, drzwi przeszklone
Bulaj teleskopowy, dzięki zastosowaniu wewnętrznych pierścieni teleskopowych umożliwia zabudowa w drzwiach o grubości od 35 do 45 mm.podcięcie wentylacyjne, wentylacja, kratka wentylacyjna, rekuperacja
Podcięcie wentylacyjne. Rozwiązanie często wybierane przy systemach rekuperacji ciepła w budynkach mieszkalnych. Możliwe również podcięcie skrzydła na całej szerokości.


tuleje wentylacyjne, wentylacja, kratka wentylacyjna, drzwi z wentylacją
Tuleje wentylacyjne, Stosowane zwykle w drzwiach łazienkowych i toaletowych, wybierane również przy systemach rekuperacji ciepła w budynkach mieszkalnych.


próg opadowy, uszczelka opadająca, wentylacja, uszczelnienie
Próg opadający – uszczelka samo opadający po zamknięciu drzwi, zapewnia dodatkowe uszczelnienie, stosowana zwykle w drzwiach do garażu w celu zapobiegania dostawaniu się niemiłych zapachów do domu.intarsje, ozdoby, drzwi zdobione
Pasek ozdobny o szerokości 8 mm wykonany z aluminium, montowany w pionie na całej wysokości skrzydła. Powierzchnia paska do wyboru matowa lub wykończona w połysku.


pasek ozdobny, intarsje
Pasek ozdobny o szerokości 8 mm wykonany z aluminium, montowany w poziome na całej szerokości skrzydła. Powierzchnia paska do wyboru matowa lub wykończona w połysku.


opaski wykończeniowe do drzwi, futryna, ościeżnica regulowana
Supraport – poszerzenie górnej opaski – zabudowa nadproża.


zamek magnetyczny, zamykanie drzwi, drzwi z zamkiem
Zamek magnetyczny – po zamknięciu drzwi, skrzydło blokuje się automatycznie, bez potrzeby naciskania na klamkę. W tego typu zamku nie stosuję się blachy zaczepowej na futrynie.


zamek magnetyczny, zamek ukryty, drzwi ukryte, drzwi zabudowane
Zamek magnetyczny na przycisk B-NO-HA – stosowany zwykle przy zabudowach wnętrz w celu całkowitego ukrycia drzwi.